تقویم کنفرانسهای بین المللی

 

موسسه INFORMS یکی از بزرگترین مجامع حرفه ای در زمینه تحقیق در عملیات است که، منتشر کننده 12 مجله تخصصی و برگزار کننده کنفرانس های ملی و بین المللی است.
The Institute for Operations Research and the Management Sciences (INFORMS)در سایت این موسسه می توانید اطلاعاتی خوبی در زمینه های مختلف تحقیق در عملیات از جمله کنفرانس های برگزار شده توسط این موسسه، مشاغل، جوایز، گروه ها، مطالعات موردی، اخبار، دسته بندی نرم افزار های تحقیق در علمیات و سایر اطلاعات مفید دیگر راجع به دنیای تحقیق در عملیات پیدا کنید. باز دید از سایت این موسسه را به دوستانی که در زمینه OR فعالیت دارند توصیه می کنم:

در ادامه دو لینک مفید از سایت این موسسه را قرار داده ام که فکر می کنم مرور اجمالی بر روی آن مفید است؛لیست دسته بندی نرم افزار های تحقیق در عملیات و علوم مدیریتی:


http://www.orms-today.org/RD/products.htmlلیست شرکت های فعال در زمینه تحقیق در عملیات:


http://www.orms-today.org/RD/company.html

 

/ 6 نظر / 28 بازدید
یوسف

سلام وبلاگ مفیدی داری ممنون

فرزانه

خيلي جالب و آموزنده بود. موفق و مويد باشيد.

محسن فرمانی

سلام نعمت جان کارت خیلی خوبه اول این صفحه نوشتی سلام بر دوستاران که درستش سلام بر دوستداران اصلاحش کن ممنون

sara

سلام وبلاگخوبی داری ممنونم خسته نباشی

sara

راستی کتاب لاتین تحقیق در عملیات و بهینه سازی نامقید و مقید و برنامه ریزی خطیو غیر خطی از کجا پیدا کنم؟چه سایتی؟ من مسائل غیر خطی هم میخوام کسی هست کمک کنه؟

دانشجو

با سلام. کنفرانس تحقیق در عملیات و بهینه سازی دانشگاه تهران، امسال. لینک زیر را ببینید: http://math.ipm.ac.ir/conferences/2013/ORO2013/ قبل از کنفرانس هم یه دوره بهینه سازی توسط یکی از اساتید نامی این رشته برگزار میشه. ممنون میشم اگه این کنفرانس را در ویلاگتون معرفی کنید...مرسی